Το HYDE είναι μια «κρυψώνα» στην καρδιά της Κηφισιάς ,στο εσωτερικό ενός νεοκλασικού πέτρινου κτιρίου που χρονολογείται από το 1830, γνωστό και ως «Πύργος της Κηφισιάς».
![hyde](/sites/default/files/styles/default/public/2021-12/269830011_341276154165180_4258986864118632904_n.jpg?itok=Tl8Sw53q)
Είναι το ιδανικό μέρος για να φας brunch , lunch και dinner . Αν πάλι είσαι λάτρης των cocktails, το HYDE σου υπόσχεται να γίνει το σημείο αναφοράς ης εξόδου σου! Η μεγάλη λίστα των cocktails είναι έτοιμη να ικανοποιήσει ακόμη και τους πιο απαιτητικούς…
![hyde](/sites/default/files/styles/default/public/2021-12/269836007_630843388116909_2036665968950399040_n.jpg?itok=ltWvDhTg)
Res/Info: 210 808 5474
Κολοκοτρώνη 5, Κηφισιά